24 października 2008, 14:07
0
Dumny jestem ,że jestem kibicem FC Barcelony.
24 października 2008, 14:03
Liczę na potknięcie Valencji.
24 października 2008, 14:00
Nie ma chyba klubu(oprócz FC Barcelona) , gdzie mogliby zagrać tylko wychowankowie.
23 października 2008, 16:56
Bardzo dobrze. Niech zostanie jeszcze ze 4 lata.
23 października 2008, 14:21
W końcu Bojan,Sylvinho i Toure zagrali od początku.
5 września 2008, 14:41
Jeszcze tylko Jeffren i będzie wporzo.
5 września 2008, 14:51
Dundze od początku nie wychodziła praca z Brazylią,a teraz jeszcze to. Bez wątpienia Dunga musi odejść.
21 września 2008, 11:15
Niewiem poco bawią się w reprezentacje Kataloni i Kraju Basków.
5 września 2008, 15:00
anonim masz rację
30 września 2008, 20:16
Xavi podpisz kontrakt do końca kariery.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dumny jestem ,że jestem kibicem FC Barcelony.
0
Liczę na potknięcie Valencji.
0
Nie ma chyba klubu(oprócz FC Barcelona) , gdzie mogliby zagrać tylko wychowankowie.
0
Bardzo dobrze. Niech zostanie jeszcze ze 4 lata.
0
W końcu Bojan,Sylvinho i Toure zagrali od początku.
0
Jeszcze tylko Jeffren i będzie wporzo.
0
Dundze od początku nie wychodziła praca z Brazylią,a teraz jeszcze to. Bez wątpienia Dunga musi odejść.
0
Niewiem poco bawią się w reprezentacje Kataloni i Kraju Basków.
0
anonim masz rację
0
Xavi podpisz kontrakt do końca kariery.